Uzaktan Eğitim

Üyelik Girişi
Videolar
Site Haritası
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 13° 9°
WebMail
Açı Kitapevi

Açı Uzaktan Eğitim ve Dershanemiz web sayfasına giriş yapabilmek hakkındaki tüm bilgiler

Dershane öğrencilerimiz ve diğer üyelerimize bilgi,

Dershanemiz web sayfasına üyelik girişi ve Açı Uzaktan Eğitim Sistemi ne giriş yapmak farklı noktalardan yapılmaktadır.Dershanemizin web sayfası olan www.caycumaacidershanesi.com a üye olarak sınavlar hakkında bilgi veya forum bölümüne girerek paylaşımda bulunabilir,web sayfamızda yayınlanmış bir haber veya resim hakkında yorumda bulunabilirsiniz.Bunun için aşağıdaki resimde yer alan bölüme tıklayarak üye girişi yapabilir yada yeni üye olabilirsiniz.

 

Açı Uzaktan Eğitim Sistemi ne giriş yapabilmek için ise öncelikle dershanemizin bilgi işlem bölümünden bir şifre almanız gerekmektedir.Bunun için dershanemiz öğrencisi olmak yeterlidir.Almış olduğunuz şifre ile web sayfamızın aşağıdaki resimde olduğu gibi sol alt bölümünde bulunan Açı Eğitim Tv bölümüne tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Açılan sayfada 

Bölümüne tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.İlgi ve alakanız için teşekkür eder aklınıza takılan her türlü soru için gencogenis@caycumaacidershanesi.com a mail atabilirsiniz.Sorularınız en kısa sürede tarafımca cevaplanacaktır.

Genco Geniş / Fizik ÖğretmeniPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   12741 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖĞRENCİ VELİ GİRİŞİ

 

Ayın Sözleri

Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneği kazanmamıştır. 

Mustafa Kemal Atatürk

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret241388
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.60892.6193
Euro2.82722.8386